Läbimõeldud turundustegevused eesmärkide saavutamiseks

Läbimõeldud turundustegevused eesmärkide saavutamiseks

Koostöö kliendi ja agentuuri vahel loob kuluefektiivsed lahendused eesmärkide saavutamiseks

Reklaamikampaaniad

Vastavalt Teie äri eesmärkidele, planeerime reklaamikampaania, kombineerides nii väli- kui trükimeediat, televisiooni, raadiot ja digimeediat. Kasvatame, kommunikeerime Teie brändi kohalolekut meedias, et saavutada eristus ja meeldejäävus.

Reklaamikampaaniatest lähemalt

Digitaalmeedia ja tulemusturundus

Loome Teie brändile sobivaimad digitaalsed lahendused. Konversioonile suunatud reklaamikampaaniad (e-poed, kasiinod, teenused jne), mille eesmärk on saavutada kõige efektiivsem ROI.

Digitaalmeediast ja tulemusturundusest lähemalt

Sotsiaalmeedia

Aitame ettevõtetel kasutada sotsiaalmeediakanalite võimalusi oma eesmärkide saavutamiseks. Tänasel digiajastul on tugev veebipõhine kohalolek hädavajalik ja sotsiaalmeedia on selle kohaloleku esirinnas.

Sotsiaalmeediast lähemalt

Produktsioon

Bännerite disain, välimeedia ja prindi kujundused, videoproduktsioon, animeeritud cover videod ja Instagram Storyd, cinemagraphid, 360-kraadi postitused ja vinged erilahendused. Räägime Teie brändi lugu läbi loovate ideede, kasutades kaasaegseid mooduseid.

Analüütika ja uuringud

Turundustegevuste mõju hindamiseks pakume oma klientidele nii äri- kui meediaspetsiifilisi analüüse. Keskendume teie müügi-, omakanalite, konkurentide tegevuste ning mikro- ja makrokeskkonna andmete analüüsile, mis aitavad Teil jõuda nende tulususes selgusele.

Koostame reklaami-ja meediaturu ülevaateid ning teeme ülevaateid päevakajalistest trendidest. Analüüsime sihtrühma demograafiat, elustiili, meediatarbimist, tarbimisharjumusi ja ostukäitumist. Teostame reklaamikampaaniate efektiivsuse analüüsi ja korraldame neile järeluuringuid.

Võta meiega ühendust

info@mediahouse.ee