Media House – Consent Mode v2 rakendamise eksperdid

 

Media House on spetsialiseerunud nõusolekurežiimi sujuvale integreerimisele ettevõtete jaoks, kes soovivad parandada oma vastavust privaatsuseeskirjadele, optimeerides samal ajal kasutajakogemust. Meie sügav arusaam digitaalsetest platvormidest tagab, et teie ettevõte kasutab kogu nõusolekurežiimi potentsiaali, et täita tõhusalt keerukaid regulatiivseid nõudmisi ja kasutajate eelistusi.

 

Mis on üldse Consent Mode? 

6. märtsist tuleb Euroopa majandusruumis tegutsevatel kaupmeestel oma e-keskkondades võtta kasutusele Consent Mode. 

Garanteerimaks kõikide Google-i teenuste täiemahuline toimivus ning vastavus erinevatele Euroopa Liidus kehtivatele isikuandmete kaitsealastele õigusaktidele. 

Lühidalt tähendab Consent Mode, et info kasutajapoolse nõusoleku kohta küpsiste kasutamise osas edastatakse Google tagile, mis muudab vastavalt sellele oma funktsionaalsust.

 

Miks on Consent Mode vajalik? 

  • Läbipaistvam kasutajate jaoks
  • Vastavus GDPR-iga
  • Kui consent mode pole, tekivad GAsse andmetühimikud
  • Kui consent mode pole, ei tööta Google Ads korralikult

 

Consent Mode v2 ühekordne seadistamine

Meie ekspertide meeskond konfigureerib nõusolekurežiimi nii, et see sobiks ideaalselt teie saidi funktsionaalsuse ja juriidiliste nõuetega. Tegeleme kõigi tehniliste aspektidega, tagades jõulise rakendamise, mis toetab nii GDPR-i kui ka e-privaatsusdirektiivi järgimist.

Ühekordne investeering, ilma jooksvate liitumistasudeta ega kolmanda osapoole teenuste kasutamiseta.

 

Hind: 199 EUR

 

Täiustage oma digitaalset vastavust kasutajate seotust ohverdamata. Võtke meiega kohe ühendust, et leppida kokku konsultatsioon ja teha esimene samm nõusolekurežiimi veatu rakendamise suunas.